سر تیتر اخبار

فروشگاه لوازم یدکی | لوازم یدکی لیفان | لوازم یدکی جک | لوازم یدکی ام وی ام

فروشگاه لوازم یدکی | لوازم یدکی لیفان | لوازم یدکی جک | لوازم یدکی ام وی ام
خرداد ۲۴ ۱۳۹۸

فروشگاه لوازم یدکی | لوازم یدکی لیفان | لوازم یدکی جک | لوازم یدکی ام وی ام

تهیه لوازم یدکی برای خودرو ها و وسایل نقلیه همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های ما است و قطعا تصیم گیری برای انتخاب برند و همین طور قیمت و گارانتی می تواند از عوامل تاثیرگذار سخت تر شدن این انتخاب باشد که گاه ممکن است با تمامی دقتی که به کار می بریم باز هم دچار اشتباه شویم.

البته این با توجه به استاندارد های جهانی و برندی که تولید کننده قطعه است و خودروی شما ساخته چه کشوری است کاملا متفاوت خواهد بود و بخش عظیمی از تصمیم گیری این انتخاب بر عهده بازار و واردات است.

انتخاب فروشگاه و نمایندگی تامین و توزیع لوازم یدکی می تواند در مورد این مسئله تاثیر بسیار مستقیم و بسزایی داشته باشد. هر کدام از قطعه های یک خودرو ممکن است در کشوری خاص تولید و یا مونتاژ شوند.

لوازم یدکی

نکات انتخاب لوازم یدکی

در واقع لوازم یدکی جک تقلبی مشکلات خاصی دارند که پس از مدتی استفاده از آن ها ممکن است آسیب کامل نبینند اما شما را آزار می دهند و ناخودآگاه پس از آن و در خرید بعدی ترجیح می دهید که محصول مورد نظر را با قیمت بالاتر و کیفیت ارجینال خریداری کنید، اما مشکل اینجاست که گاه پول و هزینه خرید محصول ارجینال را پرداخت می کنید، اما خبری از کیفیت نیست.

یکی دیگر از مشکلات لوازم یدکی تقلبی، طول عمر پایین آن‌هاست. قطعا خودرویی که از یک لنت ترمز بی کیفیت و تقلبی استفاده می کند، با جان خود بازی خواهد کرد، ایجاد خسارت‌های مالی شاید یکی از مشکلات جانبی استفاده از لوازم یدکی‌های تقلبی باشد؛ اما در وضعیت و بازار لوازم یدکی تاثیر مخربی زیادی دارد و تولیدکنندگان لوازم یدکی تقلبی را به سوی درآمدزایی بیشتر رهنمون می‌کند.

فروشگاه اورجینال پارت تامین کننده قطعات یدکی اصلی و لوازم یدکی لیفان میباشد

عموما لوازم های یدکی تقلبی و اصلی تفاوت های بسیار جزئی دارند که می توانید با بررسی این موارد به صحت انتخاب خود برسید، نخستین بخش که با آن مواجه خواهید شد جعبه و بسته بندی محصول خواهد بود، مثلا یک شرکت معتبر از هولوگرام، رنگ بندی خاص و همین طور اسمی مشخص که ثبت شده است برای وارد کردن قطعات خود به بازار استفاده می کند.

لوازم یدکی

خرید لوازم یدکی اصل

توجه به قیمت نیز مسئله مهمی است و لوازم یدکی جعلی به ‌دلیل کیفیت پایینی که دارند ارزان ‌تر از لوازم  یدکی اصل عرضه می‌شوند.

بخش بعدی بررسی تخصصی تر است که توسط تعمیرکار ها با دقت بالاتری انجام می شود و شما می توانید از آن ها نیز کمک بگیرید، آلیاژ و نوع موادی که در ساخت لوازم یدکی اصلی به‌کار می‌رود از کیفیت بالایی برخوردار است.

برند های چینی نا معتبر با ترفند هایی خاص که افراد به طور معمول متوجه اش نمی شوند، این محصولات را راهی بازار می کنند که هیچ گونه عملکرد خوبی در آن ها دیده نمی شود.

مسئله دیگر محل تهیه لوازم یدکی خواهد بود که می تواند کمک زیادی در انتخاب درست داشته باشد، مثلا از فروشگاه هایی که این تضمین را به شما می دهند کیفیت قطعه بالا است و در صورت وجود مشکل گارانتی تعویض وجود خواهد داشت بهتر است موارد مورد نیاز خود را تهیه کنید.

ابر برچسب ها:

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلد هایی ک علامت دار هستند باید وارد شوند*